ClubFiat.grHomeFAQRegisterLog in
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
ClubFiat Hellas on Facebook
FaceBook Icon
FiatRacingTeam.gr

Share | 

Σας λείπει κάποιο αυτοκίνητο???

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : 1, 2  Next
AuthorMessage
litsa
Ενεργό μέλος
Ενεργό μέλος

Αριθμός μηνυμάτων : 401
Ημερομηνία εγγραφής : 2010-04-21

PostSubject: Σας λείπει κάποιο αυτοκίνητο???   Wed Jun 30, 2010 9:12 pm

Κάποιο αυτοκίνητο που δώσατε...πουλήσατε..καταστρέψατε......

Όταν πήρα cinquecento είχα και άλλο ένα αμάξι...ένα suzuki ss40 543cc του '82...
τυχαία είχε μείνει από δίσκο 2 εβδομάδες πριν αγοράσω το cinqo...τυχαία κάτω από το σπίτι μου κάθε φόρα που έμπαινα ή έβγαινα να το βλέπω...ήταν έτσι 4 μήνες...είχε 120.000 χλμ...τα 20.000 του τα έκανα εγώ... το είχα αγοράσει ως λύση ανάγκης με 350 ευρώ από γνωστό....σε όχι κ πολύ καλή κατάσταση...προφυλακτήρες χάλια..σκουριασμένους στραβούς...μοτέρ που έκαιγε 1 λίτρο λάδι τα 500 χλμ..δούλευε άρυθμα...ταπετσαρία ουρανού δεν υπήρχε αν κ το σαλόνι ήταν άψογο...καπώ κ ουρανός απο πάνω περασμένα με παπαντούρο...σάπιο
πίσω μέρος..χωρίς φρένα...λάστιχα..με πολύ κόπο και στόκο κ με ελάχιστα λεφτά το έφτιαξα σχεδόν μόνος μου(μονο το παπαντούρο είχε και το ότι έκαιγε λάδια) ...με αυτό το αμάξι έκανα τα πρώτα μου χλμ..χειρόφρενα τετ-α-κε..
δεν βρήκα κάποιον να το δώσω και δεν πουλιόταν πια έκαιγε σχεδόν 1 λίτρο λάδι τα 300χλμ...η πολυκατοικία παραπονιόταν(ήταν εστία μικροβίων) χθες το έδωσα για ανακύκλωση..

λες και έχασα άνθρωπο....!!!!
κανένας άλλος το έχει πάθει...έτσι για να παρηγορηθώ ότι δεν είμαι ο μόνος!!!!
Very Happy Very Happy
Back to top Go down
ΚΩΣΤΑΣ ΚΟΝΔΥΛΗΣ
Ενεργό μέλος
Ενεργό μέλος

Τόπος : Αθήνα
Αριθμός μηνυμάτων : 66
Ημερομηνία εγγραφής : 2010-05-19

PostSubject: Re: Σας λείπει κάποιο αυτοκίνητο???   Sat Jul 03, 2010 10:40 pm

...Η πρώτη αγάπη... ο πρώτος έρωτας... φίλε μου πάντα είναι αξέχαστος και σε ανθρώπους συναισθηματικους τους θυμίζει στιγμές... στιγμές της πρωτιάς όπως αναφέρεις και είναι λογικό να αισθάνεσαι έτσι... και αξιο ΘΑΥΜΑΣΜΟΥ που το εκφράζεις!!!!!!
Βέβαια ο χρόνος είναι γιατρός και μετά από χρόνια απλά θα τα θυμάσαι σαν αναμνήσεις ευχάριστες και άλλες εποχές καθώς ο χρόνος και οι εποχές αλλά και εμείς περνάμε ανεπιστρεπτί.
Και ότι μας συγκίνει σήμερα... μετά από χρόνια ίσως είναι απλά μία ανάμνηση σε παρόμοιες συζητήσεις με γελιο....
Back to top Go down
ΚΩΣΤΑΣ ΚΟΝΔΥΛΗΣ
Ενεργό μέλος
Ενεργό μέλος

PostSubject: Re: Σας λείπει κάποιο αυτοκίνητο???   Sat Jul 03, 2010 10:43 pm

Σίγουρα το Φιατάκι που έχεις θα γίνει ο επόμενος σου έρωτας.... και σου εύχομαι σταδιακά να το βελτιώσεις με μοτέρ 1108 ή 1242 + σασμάν/διαφορικό ώστε να σου δώσει περισσότερες συγκινήσεις. Ταυτόχρονα είναι πανέμορφο, λιτο όπως πρέπει να είναι ένα αυτοκίνητο πόλης (προσωπικά το προτιμώ απ' το νέο 500 που το θεωρώ παραφορτωμένο για τα στάνταρ μου καθώς μεγάλωσα με αυτοκίνητα δεκαετίας '70)
Back to top Go down
AlfaGTakos-chris1100
Ενεργό μέλος
Ενεργό μέλος

Αριθμός μηνυμάτων : 185
Ημερομηνία εγγραφής : 2010-05-17

PostSubject: Re: Σας λείπει κάποιο αυτοκίνητο???   Sun Jul 04, 2010 12:30 am

μου λειπει πολυ το fiat punto mk2b 1,2 8v που ειχα πριν την spider. Ηταν το τελειο για μενα αυτοκινητο ... μαρεσε απλα να το στριβω παντα με ανοιχτο το city και στις λακουβες να μην ακουω-νιωθω τιποτα.
Back to top Go down
dondemetrio
Ενεργό μέλος
Ενεργό μέλος

Τόπος : Βρυξέλλες
Αριθμός μηνυμάτων : 246
Ημερομηνία εγγραφής : 2010-05-18

PostSubject: Re: Σας λείπει κάποιο αυτοκίνητο???   Sun Jul 04, 2010 3:20 am

μου λείπει το a112 abarth που είχαμε και στο οποίο έμαθα να οδηγώ,ήξεραν οτι έρχομαι 3 τετράγωνα νωρίτερα...σ αλλο ποστ περιγραφω τι έγινε οατν δε το χαμε πια...
Back to top Go down
Guest
Guest

PostSubject: Re: Σας λείπει κάποιο αυτοκίνητο???   Sun Jul 04, 2010 6:28 am

Μου λειπει η οικογενειακη alfa 75 που ηταν σε εξαιρετικη κατασταση και τη θεση της πηρε ενα fiat stilo...Σκεφτομαι οτι με 17αρια και αναρτηση θα ηταν το τελειο...
Αλλα πιο πολυ μου λειπει (και μην πεσετε να με φατε) το hyundai coupe του 1998 που οδηγουσα μεχρι προσφατα πριν το punto.Με 17αρες πιτα κατω full εξατμιση και πολλα πολλα αλλα...Δεν ηταν καγκουροφτιαγμενο με πολυεστερες,αεροτομες και τετοια χαζα.Καθαρες κουπε γραμμες και εστριβε και καλα.Αυτο το 32αρι τιμονι...
Κατι μου λεει ομως οτι το punto θα με ανταμειψει στο περασμα του χρονου...
Back to top Go down
litsa
Ενεργό μέλος
Ενεργό μέλος

PostSubject: Re: Σας λείπει κάποιο αυτοκίνητο???   Sun Jul 04, 2010 11:27 am

Άστα αυτα Τάσο...δεν είχε πολυεστέρα...το βρήκαμε το hyundai σου...Ιδού...αυτο δεν είναι??? με 17άρια κ πίτα κάτω???κ μάλλον είναι πριν του βάλεις εξάτμιση....
Back to top Go down
Guest
Guest

PostSubject: Re: Σας λείπει κάποιο αυτοκίνητο???   Mon Jul 05, 2010 5:05 am

Α ρε τσακαλια,που με ανακαλυψατε!!! Razz
Τι καρναβαλι ειναι τουτο? Δινουν και λεφτα για να τα κανουν ετσι... Very Happy
Back to top Go down
PontikaS
Διαχειριστής
Διαχειριστής

Τόπος : Θεσ/νικη
Αριθμός μηνυμάτων : 1105
Ημερομηνία εγγραφής : 2010-01-12

PostSubject: Re: Σας λείπει κάποιο αυτοκίνητο???   Mon Jul 05, 2010 9:49 am

Εγω να πω την αμαρτια μου το πρωτο αυτοκινητο ηταν ιαπωνας,ενα sunny 1.3 τα παλια ασφαλιτικα που λεμε και απο αυτο θα με λειψει οχι το τεχνικο του τμημα και τετοια αλλα το ειχα βρει σε ασπρο χρωμα και για τον χαβαλε εβαλα μια σειρηνα τυπου αστυνομιας! affraid
Φανταζεστε τη κολπα εκανα στα φιλαρακια που εκεινη την εποχη κυριαρχουσε η παπια και η μαγκια με την καλη εννοια(σουζες,μπαντιλικια και αλλα χαζα)
Οπου εμφανιζομουν (ξαφνικα) αδειαζε το μερος scratch Μηπως τελικα επρεπε να το κρατησω? scratch albino albino
Back to top Go down
elaborus
Διαχειριστής
Διαχειριστής

Τόπος : ...από τη νυφούλα του βορρά γιαααα!!!
Αριθμός μηνυμάτων : 2942
Ημερομηνία εγγραφής : 2009-10-20

PostSubject: Re: Σας λείπει κάποιο αυτοκίνητο???   Mon Jul 05, 2010 9:51 am

ιδιο με τα αυτοκινητα της ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ ΠΟΛΕΩΣ δηλαδης...cool!!!! Laughing Laughing
Back to top Go down
http://centolovers.blogspot.com
Tsargy
Ενεργό μέλος
Ενεργό μέλος

Αριθμός μηνυμάτων : 127
Ημερομηνία εγγραφής : 2010-04-30

PostSubject: Re: Σας λείπει κάποιο αυτοκίνητο???   Mon Jul 05, 2010 12:25 pm

Μου λείπει πιο πολύ απο όλα το 124 spider...
Μου λείπουν οι μυρωδιες του κάτω απο τον λεβιέ ταχυτήτων, απο την εξάτμιση, απο την βενζίνη...μάλλον όμως μου λείπει γιατι δεν το είχα τόσο ώστε να το χαρώ και να το ξεζουμίσω...μόνο 3 μήνες το κράτησα...
Back to top Go down
ΚΩΣΤΑΣ ΚΟΝΔΥΛΗΣ
Ενεργό μέλος
Ενεργό μέλος

PostSubject: Re: Σας λείπει κάποιο αυτοκίνητο???   Mon Jul 05, 2010 9:12 pm

....χμ μου ψιλολείπει το Μινάκι μου.... Το είχα απ' το 1992. (μοντέλο 1974) Το ανακατασκεύασα... έφτιαξα μοτέρ (το τελευταίο απ' τα 5 μπλόκ) 1312cc καπάκι στάδιο 5 από Αγγλία... Εκκεντροφόρο Kent 296sp, πιανόλα full roller 1,5-1, weber dcoe45, ελαφρωμένο βολάν-πλατό κατά 2,5 κιλά... ζυγισμένος στρόφαλλος, μπιέλλεις, σφυρίλατα έμβολα... σασμάν close - ratio +bloke, ρυθμιζόμενη ανάρτηση (εμπρός, Υψος, κάμπερ, κάστερ, σύγκλιση/απόκλιση) πίσω (ύψος, σύγκλιση/απόκλιση, κάμπερ) αμορτισέρ Spax, δέρματα μέσα (μπορντώ), ταμπλό πλήρες οργάνων τριανταφυλλιά, ανοιγόμενη δερμάτινη οροφη, ζάντες 12'' Minilight και πολλά πολλά πράγματα κάνοντάς το σφαίρα... γέλαγα με κάθε Rally 1,6/16v που πήγαινε να το κοντράρει με τον ήχο που έκανε.... τόσο το μοτέρ όσο και τα ίσια δόντια του σασμάν
Τον Οκτώβρη του 2009 το αποχωρίστηκα καθώς έμενε σε γκαράζ για να κάνει μόνον 10-40 χιλιόμετρα το μήνα λόγω αυξημένων υποχρεώσεων... είχαμε τρέξει σε Ράλυ αντίκα (1993-1995)... αλλά και με το Κλαμπ σε πίστες
Εδώ με τον νέο του ιδιοκτήτη μια χαλαρή βόλτα
http://www.youtube.com/watch?v=vsnUYyngxag&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=xn3couqxeVs&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=XENtMpeMpQA&feature=related

Εδώ το μοτέρ μου σε Μίνι φίλου (που έχει πολύ ποιο γρήγορο) όσο φτιαχνόταν η δική μου καρότσα
http://www.youtube.com/watch?v=Rp9VHSmB9sE
http://www.youtube.com/watch?v=CQ1lbZLrHSs
Back to top Go down
litsa
Ενεργό μέλος
Ενεργό μέλος

PostSubject: Re: Σας λείπει κάποιο αυτοκίνητο???   Mon Jul 05, 2010 9:45 pm

Το μίνι όλα τα λεφτά...κ σε άριστη κατάσταση...!!!!έρωτας....κ από θόρυβο και γκάζι....εργαλείο απλά...κρίμα που το πούλησες...το μόνο "άσχημο" είναι το νέου τύπου cd-player...σαν την μύγα μες στο γάλα....
Back to top Go down
ΚΩΣΤΑΣ ΚΟΝΔΥΛΗΣ
Ενεργό μέλος
Ενεργό μέλος

PostSubject: Re: Σας λείπει κάποιο αυτοκίνητο???   Mon Jul 05, 2010 9:51 pm

xaxaxaxaxa cd-player....βλέπεις μέχρι πριν 4 χρόνια ήταν καθημερινό αυτοκίνητο με τέτοιο μοτέρ... βέβαια στόχος ήταν να γίνει ακόμη ποιο γρήγορο με KAD 16v καπάκι... αλλά άστααααααα ήθελα κανένα 8.000 ευρώ (καπάκι, στρόφαλλος, άλλο σασμάν 5αρι ισιο) ακόμα για μοτερ τέτοιο απόδοσης 150-170 άλογα από 1380 cc

http://www.kad-uk.com/16v-engine.htm

Φυσικά για κρατήματα το Μινι φτιαγμένο μην ρωτας... ΚΑΡΤ.... με τις ρυθμιζόμενες αναρτήσεις....

Back to top Go down
Aggelos T-Jet
Ενεργό μέλος
Ενεργό μέλος

Τόπος : Aspra Spitia
Αριθμός μηνυμάτων : 126
Ημερομηνία εγγραφής : 2010-07-14

PostSubject: Re: Σας λείπει κάποιο αυτοκίνητο???   Wed Jul 14, 2010 7:59 pm

Το πρώτο μου αυτοκίνητο ήταν ένα hyundai getz 1300 3d του 2004 το οποίο σκυλί! Του είχα βάλει και ζαντικό ωραιο αλλά 15'' το οποίο μου λείπει αλλα το έχει ο αδερφός μου οπότε το βλέπω συχνά. Τότε που πήρα το getzaki είχαμε στην οικογένεια και ένα opel kadett πισωκούνα 1.2 που τσίμπαγε τα λαδάκια του με βγαλμένο το φίλτρο και αλλαγμένα ζιγκλέρια στο καρμπιρατερ σε κάθε πάτημα έκανε το τρελό ήχο! Φοβερός ήχος! Το έλιωνα σε κάθε ευκαιρία μέχρι που παρέδωσε πνεύμα! Αυτό μου λείπει πραγματικά! Όταν έδωσα το getzaki στον μικρό πήρα ένα pundo του 94 1237 κηβικα με 75hp πεντάπορτο, μεταχειρησμένο με 2000 και το μόνο που είχε ήταν ηλεκτρικά παράθηρα! Η τρίτη του σκότωνε αρκεί να μην έβρεχε γιατί ήταν φθαρμένα τα μπουζοκαλώδια και πήγαινε πότε με 3 κυλήνδρους και πότε με 4! Πολύ γέλιο! Το έδωσα για αποσυρση για να πάρω το Bravo. Τώρα μιλάμε για γκάζι αλλα η τρέλα με το kadett και το pundaki είναι χαραγμένη βαθιά και μου λείπουν πολύ εκείνες οι μέρες! Ότι και να κάνουμε στα αυτοκίνητα μας πια η τρέλα της πισωκούνας και ο ήχος του καρμπιρατέρ πάντα θα φέρνουν ανατριχήλα!
Back to top Go down
litsa
Ενεργό μέλος
Ενεργό μέλος

PostSubject: Re: Σας λείπει κάποιο αυτοκίνητο???   Thu Jul 15, 2010 7:20 pm

Aggelos T-Jet wrote:
Η τρίτη του σκότωνε αρκεί να μην έβρεχε γιατί ήταν φθαρμένα τα μπουζοκαλώδια και πήγαινε πότε με 3 κυλήνδρους και πότε με 4! Πολύ γέλιο! !

... Shocked Shocked Shocked
εννοείς ότι όταν έβρεχε βραχυκύκλωναν τα μπουζοκαλώδια με το νερό???? Shocked
Back to top Go down
Aggelos T-Jet
Ενεργό μέλος
Ενεργό μέλος

Τόπος : Aspra Spitia
Αριθμός μηνυμάτων : 126

PostSubject: Re: Σας λείπει κάποιο αυτοκίνητο???   Mon Jul 19, 2010 12:59 pm

Qverde wrote:
Aggelos T-Jet wrote:
Η τρίτη του σκότωνε αρκεί να μην έβρεχε γιατί ήταν φθαρμένα τα μπουζοκαλώδια και πήγαινε πότε με 3 κυλήνδρους και πότε με 4! Πολύ γέλιο! !

... Shocked Shocked Shocked
εννοείς ότι όταν έβρεχε βραχυκύκλωναν τα μπουζοκαλώδια με το νερό???? Shocked
Απο ένα μπουζοκαλόδιο η σπίθα χτύπαγε στο κορμό του κινητήρα. Το είχασ παρατηρήσει τυχαία μια μέρα που το είχα πλύνει και το έβαλα μπροστά και στο μαρσάρισμα καταλάβενα οτι δεν δούλευε καλά όπως όταν έβρεχε. Το κοίταξα και άκουγα ένα τσικ τσικ συνέχει και είδα οτι έφευγε το ρεύμα απο το καλλώδιο και πίγαινε στο μέταλο του κινητήρα.
Back to top Go down
ribas
Ενεργό μέλος
Ενεργό μέλος

Τόπος : πτολεμαιδα-καστορια
Αριθμός μηνυμάτων : 74
Ημερομηνία εγγραφής : 2010-10-30

PostSubject: Re: Σας λείπει κάποιο αυτοκίνητο???   Wed Nov 03, 2010 3:08 pm

εγω το εχω ακομα φιλε παναγιωτη και δεν το δινω nissan sunny glx χιλιομετρα αυτου 500.000 και ακομα παει
Back to top Go down
dondemetrio
Ενεργό μέλος
Ενεργό μέλος

Τόπος : Βρυξέλλες
Αριθμός μηνυμάτων : 246
Ημερομηνία εγγραφής : 2010-05-18

PostSubject: Re: Σας λείπει κάποιο αυτοκίνητο???   Thu Nov 04, 2010 12:21 am

ΚΩΣΤΑΣ ΚΟΝΔΥΛΗΣ wrote:
....χμ μου ψιλολείπει το Μινάκι μου.... Το είχα απ' το 1992. (μοντέλο 1974) Το ανακατασκεύασα... έφτιαξα μοτέρ (το τελευταίο απ' τα 5 μπλόκ) 1312cc καπάκι στάδιο 5 από Αγγλία... Εκκεντροφόρο Kent 296sp, πιανόλα full roller 1,5-1, weber dcoe45, ελαφρωμένο βολάν-πλατό κατά 2,5 κιλά... ζυγισμένος στρόφαλλος, μπιέλλεις, σφυρίλατα έμβολα... σασμάν close - ratio +bloke, ρυθμιζόμενη ανάρτηση (εμπρός, Υψος, κάμπερ, κάστερ, σύγκλιση/απόκλιση) πίσω (ύψος, σύγκλιση/απόκλιση, κάμπερ) αμορτισέρ Spax, δέρματα μέσα (μπορντώ), ταμπλό πλήρες οργάνων τριανταφυλλιά, ανοιγόμενη δερμάτινη οροφη, ζάντες 12'' Minilight και πολλά πολλά πράγματα κάνοντάς το σφαίρα... γέλαγα με κάθε Rally 1,6/16v που πήγαινε να το κοντράρει με τον ήχο που έκανε.... τόσο το μοτέρ όσο και τα ίσια δόντια του σασμάν
Τον Οκτώβρη του 2009 το αποχωρίστηκα καθώς έμενε σε γκαράζ για να κάνει μόνον 10-40 χιλιόμετρα το μήνα λόγω αυξημένων υποχρεώσεων... είχαμε τρέξει σε Ράλυ αντίκα (1993-1995)... αλλά και με το Κλαμπ σε πίστες
Εδώ με τον νέο του ιδιοκτήτη μια χαλαρή βόλτα
http://www.youtube.com/watch?v=vsnUYyngxag&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=xn3couqxeVs&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=XENtMpeMpQA&feature=related

Εδώ το μοτέρ μου σε Μίνι φίλου (που έχει πολύ ποιο γρήγορο) όσο φτιαχνόταν η δική μου καρότσα
http://www.youtube.com/watch?v=Rp9VHSmB9sE
http://www.youtube.com/watch?v=CQ1lbZLrHSs

δε το πιστευω, εχω δουλεψει 2 καλοκαιρια στο βαθυ στο century το τυπο που του το πουλησες τον ξερω αν του πεις για Δημητρη απο Πατρα που δουλευε στο century θα με θυμάται σιιιιγουρα..παντως οντως το χες σε καταπληκτικη κατάσταση μπραβο!
Back to top Go down
billakoss
Ενεργό μέλος
Ενεργό μέλος

Αριθμός μηνυμάτων : 29

PostSubject: Re: Σας λείπει κάποιο αυτοκίνητο???   Tue Nov 09, 2010 9:32 pm

Uno turbo Sad
Back to top Go down
Guest
Guest

PostSubject: Re: Σας λείπει κάποιο αυτοκίνητο???   Sat Nov 27, 2010 7:03 pm

Το punto ειναι το πεμπτο αυτοκινητο που εχω στη κατoχη μου.Απο τα υπολοιπα τεσσερα που αποχωριστηκα τα δυο μου λειπουν πραγματικα...Η coupeδαρα μου με την οποια υπηρξα ερωτευμενος για σχεδον τεσσερα χρονια,και μου ειχε φαει πολλα ευρω.(οχι σε βλαβες)...

και η 75αρα μου φυσικα που ακομη μετανοιωνω που την πουλησα πριν κανα χρονο...πραγματικη αυτοκινηταρα...Ο παναης (pontikas) μπορει να γνωριζε καποιο απο τα δυο αφου ειμαστε σχεδον γειτονια...
Back to top Go down
sv2
Ενεργό μέλος
Ενεργό μέλος

Τόπος : Θεσσαλονίκη
Αριθμός μηνυμάτων : 56
Ημερομηνία εγγραφής : 2010-05-17

PostSubject: Re: Σας λείπει κάποιο αυτοκίνητο???   Sat Nov 27, 2010 11:31 pm

Θα ήθελα να είχα ξανά το Citroen Visa Club με τα 652 cc και τα 34 καθαρόαιμα άλογα που είχα αγοράσει από τηναδελφή μου το 1982.....
Επίσης θα ήθελα και το MX-5 MK I που είχα αγοράσει το 1991....
Back to top Go down
VeRDe
Ενεργό μέλος
Ενεργό μέλος

Τόπος : Πάτρα
Αριθμός μηνυμάτων : 1079
Ημερομηνία εγγραφής : 2010-04-09

PostSubject: Re: Σας λείπει κάποιο αυτοκίνητο???   Sun Nov 28, 2010 4:51 pm

Ρε Τάσο η 75 αυτή είχε πινακίδες "ΥΒΟ ΧΧΧΧ"?
Back to top Go down
Guest
Guest

PostSubject: Re: Σας λείπει κάποιο αυτοκίνητο???   Sun Nov 28, 2010 5:40 pm

Οχι Γιαννη ειχε ΝΒΕ.Σου εμοιαξε με καμια?
Back to top Go down
VeRDe
Ενεργό μέλος
Ενεργό μέλος

Τόπος : Πάτρα
Αριθμός μηνυμάτων : 1079
Ημερομηνία εγγραφής : 2010-04-09

PostSubject: Re: Σας λείπει κάποιο αυτοκίνητο???   Sun Nov 28, 2010 7:31 pm

Ναι είναι ίδια με μια στην γειτονιά μου... Smile
Back to top Go down
Sponsored content

PostSubject: Re: Σας λείπει κάποιο αυτοκίνητο???   Today at 2:32 pm