ClubFiat.grHomeFAQRegisterLog in
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
ClubFiat Hellas on Facebook
FaceBook Icon
FiatRacingTeam.gr

Share | 

Τι να πω?

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
PontikaS
Διαχειριστής
Διαχειριστής

Τόπος : Θεσ/νικη
Αριθμός μηνυμάτων : 1105
Ημερομηνία εγγραφής : 2010-01-12

PostSubject: Τι να πω?   Wed Jun 16, 2010 7:30 pm

Ο τροπος προσεγγισης σας παλαιοτερα ,προσφατως(χθες) ,καθως και του τροπου που παρουσιαζετε το club σας ,μας προβληματιζει τοσο ωστε να θεωρουμε εμφανες το ενδεχομενο επισκιασης του puntoclub.gr μεσα απο αυτη την ενεργεια.Κατι τετοιο μας βρισκει αντιθετους και κατα συνεπεια δεν μπορουμε να σας δωσουμε την προβολη που απαιτειτε μεσα απο φορουμ μας.
Ευχαριστουμε για την κατανοηση & καλη συνεχεια.

Η Δ.Ο. του puntoclub.gr

Αυτη ειναι η επισημη απαντηση απο το puntoclub.gr μετα απο παρουσιαση του εαυτου μου ως κατοχος ενος πουντο αλλα και ως ενας απο τους προεδρους του club fiat hellas.
Προφανως οι κυριοι διαχειριστες δεν καταλαβαν την προσεγγιση μου αλλα και τις διαθεσεις μας αν και ενημερωσα οτι θα θελαμε και τη δικη τους συμμετοχη ειδικα για το θεμα που αναπτηχθηκε στον τομεα συντονισμου.
Τα σχολια δικα σας... Shocked silent silent
Back to top Go down
elaborus
Διαχειριστής
Διαχειριστής

Τόπος : ...από τη νυφούλα του βορρά γιαααα!!!
Αριθμός μηνυμάτων : 2942
Ημερομηνία εγγραφής : 2009-10-20

PostSubject: Re: Τι να πω?   Wed Jun 16, 2010 7:49 pm

ΑΝΤΕ ΓΕΙΑΑΑΑΑΑ...τι να πω ρεεεε!!!! Sad
Back to top Go down
http://centolovers.blogspot.com
Tsargy
Ενεργό μέλος
Ενεργό μέλος

Αριθμός μηνυμάτων : 127
Ημερομηνία εγγραφής : 2010-04-30

PostSubject: Re: Τι να πω?   Thu Jun 17, 2010 6:15 am

Από πότε τα φόρουμς-κλαμπς έγιναν κερδοσκοπικά?
Δεν καταλαβαίνω, την νοοτροπία. Σε αυτό το σημείο, οφείλω να ομολογήσω ότι ήταν σοβαρά υπο συζήτηση να επεκτείνουμε το fiatpandaclub.gr σε γενικότερο κλαμπ για Fiat. Μόνο και μόνο γιατί δεν υπήρχε σοβαρό, ενημερωτικό και αξιοπρεπές κλαμπ για την μάρκα...
Μόλις μάθαμε για την προσπάθειά σας και είδαμε ότι οι προθέσεις σας είναι στον ίδιο προσανατολισμό...ανακουφιστήκαμε (που δεν θα χρειαζόταν αν το κάνουμε εμείς) και στηρίξαμε την προσπάθειά σας.
Δεν υπάρχει κάποιο κέρδος απο αυτήν την απασχόληση και το απολαμβάνεις - ψυχαγωγείσαι περισσότερο όταν είσαι απλό μέλος και λιγότερο αν το έχεις στο όνομά σου ή αν είσαι διαχειριστής-συντονιστής.
Back to top Go down
konstantinos20vt
Ενεργό μέλος
Ενεργό μέλος

Τόπος : Αθηνα
Αριθμός μηνυμάτων : 64
Ημερομηνία εγγραφής : 2010-04-06

PostSubject: Re: Τι να πω?   Thu Jun 17, 2010 6:24 am

αναφερονται σε επισκιαση οταν μιλαμε για γενικο συντονισμο μεταξυ μας.....
τι φοβουνται? μη χασουν τα προεδριλικια και το δικο τους φαινεσθαι?
δεν μπορω να καταλαβω τον τροπο σκεψης τους αλλα δεν πειραζει....οφειλουμε να ασπαστουμε την αποψη τους κ να συνεχισουμε με οσους εχουν ορεξη πραγματικη κ ουσιωδη, για εξελιξη κ ανανεωση τετοιων τροπων σκεψης που προσωπικα θεωρω εγωιστικους.......
ποιος θα επισκιασει ποιον αλλωστε σε μια ομαδικη προσπαθεια για κοινο σκοπο??
Back to top Go down
lawyer
Ενεργό μέλος
Ενεργό μέλος

Αριθμός μηνυμάτων : 285
Ημερομηνία εγγραφής : 2010-05-06

PostSubject: Re: Τι να πω?   Thu Jun 17, 2010 12:29 pm

χμμμ... επειδή πρίν καμιά δεκαετία είχα και εγώ πούντο και ήμουν στις ιδρυτικές συναντήσεις τότε έγινα μάρτυρας μιας γενικότερης ασυνενοησίας και ενός κλίματος διάσπασης που τελικά τα κατάφερε΄εν τέλει για όσους γνωρίζουν με την δημιουργία 2 αυτόνομων κλάμπ με το ίδιο αντικείμενο... το ίδιο κλίμα καλά κρατεί από ότι βλέπω παρόλα τα χρόνια που πέρασαν... No
Back to top Go down
elaborus
Διαχειριστής
Διαχειριστής

PostSubject: Re: Τι να πω?   Thu Jun 17, 2010 12:38 pm

για τα punto απο τοτε θυμαμαι...(εποχες puntomad-djpap κπλ)

puntoclub.gr

clubpunto.gr (της Θεσσαλονικης)

fiatpuntoclub.gr (το μοναδικο επισημο οπως λεγοταν)

και φυσικα... club για τα gt και παει λεγοντας....
εαν αγαπητοι μου, ησασταν ενωμενοι, αυτο δεν θα γινοταν ποτε...

εγω προσωπικα ειχα δηλωσει το 2004-2005 στο clubcento οτι εαν συμβει κατι παρομοιο στο club μας...
"εγω τελειωσα...δεν ξανασυμμετεχω πια σε τιποτα..."
χαιρομαι, που το clubcento ειναι απο τα λιγα που ΔΕΝ αποσχιστηκε κανοντας (εαν και ειναι απο τα πιο παλια club της Fiat εδω στην Ελλαδα, απο το 2000-01)...
fiat club cento.gr - cento-club.gr - fiatcento.gr - clubcento-north.gr και η βαλιτσα μπορει να παει πολυ μακρια...
ΣΟΒΑΡΕΥΤΕΙΤΕ... Evil or Very Mad

...Και πριν βιαστουνε μερικοι να πουνε οτι αυτο ακριβως εκανα με τον Παναγιωτη με το clubfiat.gr φευγοντας στην ουσια απο το F.P.C, τους ενημερωνω οτι το καναμε αυτο, γιατι δεν μας καλυπτε πια ως club σε πολλα θεματα που εδω δεν ο καταλληλος χωρος να τα απαριθμισω και να τα σχολιασω...
Επισης προσωπικα γνωριζω ολες τις προσπαθειες που εγιναν και τις ειχα στηριξει...(οπως το italian club του puntomad που ακριβως λογω της εσωτερικης puntoδιαμαχης το στηριξαν ελαχιστοι...ετσι σιγα-σιγα εσβυσε δυστυχως...

Last edited by elaborus on Mon Jun 21, 2010 5:49 am; edited 5 times in total
Back to top Go down
AlfaGTakos-chris1100
Ενεργό μέλος
Ενεργό μέλος

Αριθμός μηνυμάτων : 185
Ημερομηνία εγγραφής : 2010-05-17

PostSubject: Re: Τι να πω?   Thu Jun 17, 2010 12:52 pm

το οποιο clubcento ειναι πραγματικο εργαλειο για τον χρηστη.
Back to top Go down
elaborus
Διαχειριστής
Διαχειριστής

PostSubject: Re: Τι να πω?   Thu Jun 17, 2010 1:00 pm

το clubcento Χρηστο, ειναι απο τα club που παντα ηταν ενημερωμενο για τα τεχνικα θεματα...γνωστο ως club στην Ευρωπη...
Πολλα μελη του ηταν γνωστα και στο εξωτερικο σε αλλα παρομοια club...
ημουν και εγω ενα απο τα βασικα ατομα αυτης της προσπαθειας...
βλεπε fiatforum - clubcento.co.uk - elaborare - clubcentoitalia (μετα) - cento world.de κλπ
Back to top Go down
AlfaGTakos-chris1100
Ενεργό μέλος
Ενεργό μέλος

Αριθμός μηνυμάτων : 185
Ημερομηνία εγγραφής : 2010-05-17

PostSubject: Re: Τι να πω?   Thu Jun 17, 2010 1:40 pm

πραγματικα μπηκα να ψαξω 2 πραγματα σημερα και ημουν ευτυχης που βρηκα απαντησεις σε ολα.
Back to top Go down
VeRDe
Ενεργό μέλος
Ενεργό μέλος

Τόπος : Πάτρα
Αριθμός μηνυμάτων : 1079
Ημερομηνία εγγραφής : 2010-04-09

PostSubject: Re: Τι να πω?   Thu Jun 17, 2010 9:38 pm

PontikaS wrote:
Ο τροπος προσεγγισης σας παλαιοτερα ,προσφατως(χθες) ,καθως και του τροπου που παρουσιαζετε το club σας ,μας προβληματιζει τοσο ωστε να θεωρουμε εμφανες το ενδεχομενο επισκιασης του puntoclub.gr μεσα απο αυτη την ενεργεια.Κατι τετοιο μας βρισκει αντιθετους και κατα συνεπεια δεν μπορουμε να σας δωσουμε την προβολη που απαιτειτε μεσα απο φορουμ μας.
Ευχαριστουμε για την κατανοηση & καλη συνεχεια.

Η Δ.Ο. του puntoclub.gr

Αυτη ειναι η επισημη απαντηση απο το puntoclub.gr μετα απο παρουσιαση του εαυτου μου ως κατοχος ενος πουντο αλλα και ως ενας απο τους προεδρους του club fiat hellas.
Προφανως οι κυριοι διαχειριστες δεν καταλαβαν την προσεγγιση μου αλλα και τις διαθεσεις μας αν και ενημερωσα οτι θα θελαμε και τη δικη τους συμμετοχη ειδικα για το θεμα που αναπτηχθηκε στον τομεα συντονισμου.
Τα σχολια δικα σας... Shocked silent silent

Καλα ενταξει μην προσπαθειτε να κατανοησετε την διοικηση του Puntoclub.. δε μπορουν να το κανουν ουτε τα ιδια τα μελη... και οταν λεω μελη δεν εννοω τους απλους posters..

απλα μην ασχολειστε..... εκει ασυλο εχουν οσοι γραφουν στο dragster.gr.. ολοι οι αλλοι απλα πρεπει να αποδεχονται τις αποψεις των admin και να συμφωνουν αν θελουν να ειναι αρεστοι.. ασχετα αν ο admin εχει ιδεα για οσα λεει..
Back to top Go down
dondemetrio
Ενεργό μέλος
Ενεργό μέλος

Τόπος : Βρυξέλλες
Αριθμός μηνυμάτων : 246
Ημερομηνία εγγραφής : 2010-05-18

PostSubject: Re: Τι να πω?   Fri Jun 18, 2010 1:13 am

καλα χωρις να ξερω τι γίνεται και απ ταλίγα που γραψατε..τα χουνε κάνει όλα ροντεο...γι αυτο οταν φωναξεις σε μια πλατεία προεδρε γυρίζουν και φωναζουν ολοι..
Back to top Go down
it-R
Μέλος
Μέλος

Τόπος : Ρεθυμνο
Αριθμός μηνυμάτων : 9
Ημερομηνία εγγραφής : 2010-03-28

PostSubject: Re: Τι να πω?   Sat Jun 19, 2010 1:44 pm

elaborus wrote:
για τα punto απο τοτε θυμαμαι...(εποχες puntomad-djpap κπλ)
...
χαιρομαι, που το clubcento ειναι απο τα λιγα που ΔΕΝ αποσχιστηκε κανοντας (εαν και ειναι απο τα πιο παλια club της Fiat εδω στην Ελλαδα, απο το 2000-1)...
fiat club cento.gr - cento-club.gr - fiatcento.gr - clubcento-north.gr και η βαλιτσα μπορει να παει πολυ μακρια...
ΣΟΒΑΡΕΥΤΕΙΤΕ... Evil or Very Mad

Το φανταζεσαι??
Aπο ενα club/forum για καθε μοτερ:
899
1108
1242-8v
1242-16v
1368-8ν
1368-16ν
ή απο ενα club/forum για καθε εκδοση:
S
SX
Sporting
Abarth κτλ....
affraid affraid affraid

p.s. Να μην συνεχισω με πιθανα domain για τα Ν/Α και τα turbiνια,τα cinque και τα sei,τα 6ταχυτα και τα 5ταχυτα κτλ...
tongue tongue tongue tongue tongue
Back to top Go down
http://www.clubcento.gr
elaborus
Διαχειριστής
Διαχειριστής

PostSubject: Re: Τι να πω?   Sat Jun 19, 2010 1:51 pm

μηπως για ενα club1368-16v-6speed.gr ????? Τι λες Αντουαν????? cheers bounce study
Back to top Go down
saxon_747
Ενεργό μέλος
Ενεργό μέλος

Τόπος : Θεσσαλονικη
Αριθμός μηνυμάτων : 88

PostSubject: Re: Τι να πω?   Sun Jun 20, 2010 6:12 pm

Pontika, ειδα ειχες λογαριασμο και στο FPC...
Γιατι εφαγες ban απο εκει?
Back to top Go down
elaborus
Διαχειριστής
Διαχειριστής

PostSubject: Re: Τι να πω?   Sun Jun 20, 2010 7:40 pm

για τον ιδιο λογο που δεν συνεχιζω και γω Γιαννη εκει...
τα υπολοιπα προτεινω να τα πειτε μεσω pm Wink
Back to top Go down
saxon_747
Ενεργό μέλος
Ενεργό μέλος

Τόπος : Θεσσαλονικη
Αριθμός μηνυμάτων : 88

PostSubject: Re: Τι να πω?   Sun Jun 20, 2010 7:42 pm

Γιωργος bounce
Back to top Go down
elaborus
Διαχειριστής
Διαχειριστής

PostSubject: Re: Τι να πω?   Sun Jun 20, 2010 7:46 pm

αααα ναι...καααααλα ειναι και νωρις για υπνο ρε γ@μωτο...Rolling Eyes
σορρυ ρε Γιωργη.... Very Happy
Back to top Go down
PontikaS
Διαχειριστής
Διαχειριστής

PostSubject: Re: Τι να πω?   Sun Jun 20, 2010 10:27 pm

<<Προφανως δεν καταλαβατε τη πλευρα προσεγγισης μου(μας) αλλα και τις διαθεσεις του fiat club hellas αν και τις εχω υπογραμισει στο ποστ αλλα αυτο με βρισκει βεβαιο πως ουτε καν μπηκατε στο κοπο να το διαβασετε.
Η αρνητικη σας απαντηση σας κανει για αλλη μια φορα επιθετικους προς την ιδια την φιατ αφου η δημιουργια αυτου του κλαμπ/φορουμ εχει αυτο και μονο το σκοπο οπως και εσεις το εχετε αναφερει οι ιδιοι σε διαφορες σηζητησεις σας οτι ειναι κατι που λειπει απο την ελλαδα.
Αν και το επισμημανα οτι σε καμια περιπτωση δεν θελουμε να *επισκιασουμε* το ιδιο σας το κλαμπ αν και δεν βλεπω το τροπο εσεις παρ`ολα αυτα κρατατε τι σταση (εμεις ειμαστε και κανενας αλλος!)
Σας ευχαριστω εκ μερους μου για το χρονο που διαθεσατε και ζηταω συγνωμη και προσωπικα αλλα και ομαδικα για τυχων προβληματα που δημιουργησα

Με εκτιμηση παναγιωτης (pontikas)
Club Fiat Hellas

θα σε παρακαλουσα εαν γινετε να με στειλεις με πμ το ποστ που εκανα στην παρουσιαση μελων.>>

Aυτη ειναι και η απαντηση που τους εστειλα,αν και περιμενα αρκετες μερες καποια απαντηση αλλα τζιφος!!
Τους παρακαλεσα να με στειλουν και το ποστ μου αλλα παλι τιποτα...!Και αυτο μονο και μονο για να μπορεσετε να δειτε οτι δεν εγραψα αρλουμπες και χαζα πραγαματα.
Τους ειχα πλησιασει και παλια οταν ημουν mod στο fpc αλλα και παλι αρνηθηκαν με χειροτερο τροπο.Διαγραφη τους ποστ και ban χωρις προειδοποιηση, ουτε καποια υποτυπωδες απαντηση!
Σαφως και δεν κυνηγαμε τα μελη απο τα κλαμπ και σε καμια περιπτωση δεν θελουμε να φανταστει καποιος κατι τετοιο.Εαν θελαμε μελη μπορουσαμε να το κανουμε αλλα το αφηνουμε στη κριση του καθενος.Το ιντερνετ ειναι ελευθερο να συμμετεχεις οπου θελεις και το ιδιο και τα κλαμπ,κατι μαλλον που εχουν ξεχασει οι διαχειριστες του!
Ωντος ομως η δημιουργεια καποιου κλαμπ αποδειχτηκε τις περισσοτερες φορες καπριτσιο καποιων οι οποιοι το καναν για το γουστο τους.
Αυτο ειναι που μας δινει το προβαδισμα απο τετοιες επιλογες, το αποδεικνυουμε καθημερινα οτι πλεουμε σε αλλη ροτα.
Σεβομαστε την αποφαση τους και ασπαζομαστε την οποια ιδεα εχουν για το κλαμπ τους!!

Οσον αφορα για το fpc,εκει γνωρισα τον κωνσταντινο ως συντονιστη βορειου ελλαδος και δεν αργησα και εγω να παρω τα ινια του γενικου διαχειριστη αλλα με την αξια μου.
Κατα τη διαρκεια του χρονου ομως αποδειχθηκε οτι ο προεδρος ηθελε μονο μελη τα οποια ειχαν την ιδια ιδεα με αυτον και αυτο μας εβρισκε καθετα αντιθετους(και οχι μονο εμενα και τον κωστα) και αυτο φανηκε αργοτερα με αρκετα ban σε μελη που ειχαν διαφορετικη αποψη, η σε προσωπικες διαμαχες που δεν αφορουσαν το κλαμπ π.χ verone (ban 126 χρονια)
Ο κωστας ηταν ο πρωτος που αποχωρησε απο το φορουμ για δικους του καθαρα λογους και τους σεβομαι πραγμα που δεν εκανε ο προεδρος και εριξε ολο το φταιξιμο σε μενα με αποτελεσμα μετα απο αρκετο καιρο υπομονης να αποχωρησω και εγω και οχι να φαω ban.
Οι λογοι μου μπορει να ειναι μεν προσωπικοι αλλα δεν παυει να μπορω να τους συζητησω κοσμια εφοσον ο χωρος αυτος ειναι και η ελευθερη συζητηση.
Προπωπικα εφυγα απο εκει γιατι για μενα ειχε καταντηση ενα ακομα κοντραδικο κλαμπ χωρις κατι το ουσιωδες και το μονο που καταφερναμε καλα τοτε ηταν να μαζευομαστε για κανα καφε στο σεφ και απο οτι ξερω το ιδιο ισχυει ακομα και τωρα.
Αυτο ομως μας εδωσε και την αφορμη ωστε να κανουμε ενα κλαμπ με ουσια,νοημα και ποιοτητα και στην παρουσιαση του αλλα και στο γραπτο του λογο.Γι`αυτο και προσπαθουμε οσο μπορουμε να το κραταμε καθαρο και με ηθος αλλα και να κανουμε οπως εχει πει και ο κωστας κατι ανταξιο στο ονομα του!
Exclamation Exclamation Smile
Back to top Go down
VeRDe
Ενεργό μέλος
Ενεργό μέλος

Τόπος : Πάτρα
Αριθμός μηνυμάτων : 1079
Ημερομηνία εγγραφής : 2010-04-09

PostSubject: Re: Τι να πω?   Mon Jun 21, 2010 11:33 am

Δυστυχως στον χωρο των Ιταλικων αυτοκινητων λειπει ενα σωστο φορουμ/club.

Αλλα ειναι στο ελεος του θεου (FPC.gr)
Αλλα δεν εχουν την απαραιτητη ωθηση απο τους δημιουργους τους (Fiat-Tuning-Club)
Αλλα εχουν κακομαθημενα/κολλημενα ατομα και παντογνωστες (alfisti.gr/puntoclub.gr)
Αλλα υπολειτουργουν και με moderators αυτοαποκαλουμενους "Εριστικούς" καταντανε γελοια υπερασπιζομενα σαν αλλοι μουτζαχεντιν οτιδηποτε φερει την Ιταλικη σημαια (Lancisti.gr)

οποτε, ολα αυτα ειναι ενας καλος οδηγος για να ξερετε τι ΔΕΝ πρεπει να κανει κανεις σε ενα φορουμ/club.
Back to top Go down
elaborus
Διαχειριστής
Διαχειριστής

PostSubject: Re: Τι να πω?   Mon Jun 21, 2010 12:55 pm

εισαι 100% μεσα στις επισημανσεις Γιαννη και αυτο δειχνει οτι γνωριζεις καλα τα κουσουρια των clubs...
αυτα εχουμε επισημανει και εμεις...ΕΤΣΙ ΑΥΤΑ ΤΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ (ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΚΑΚΩΣ ΚΕΙΜΕΝΑ) ΕΔΩ ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΤΑ ΔΕΙΤΕ! Cool

(προσωπικα, ειμαι απο τις "παλιες" καραβανες... Laughing Laughing )
Back to top Go down
PontikaS
Διαχειριστής
Διαχειριστής

PostSubject: Re: Τι να πω?   Mon Jul 12, 2010 10:11 am

pontikas μπορεις μεσα στο "χωρο" σου να παρουσιαζεις την πραγματικοτητα οπως θελεις.
Παρολα αυτα πρεπει να σου θυμισω πως ΕΣΥ ησουν αυτος που απαιτουσε με κοκκινα γραμματα και δεν ζητουσε απλως - Ποιος σοβαρος ανθρωπος απαιτει μεσα απο το κειμενο που αποστελει ως προταση..?
Επιπλεον καλο ειναι να μην κανεις αοριστες αναφορες του τυπου "Τους ειχα πλησιασει και παλια οταν ημουν mod στο fpc αλλα και παλι αρνηθηκαν με χειροτερο τροπο.Διαγραφη τους ποστ και ban χωρις προειδοποιηση, ουτε καποια υποτυπωδες απαντηση!" αφου η εσωτερικη οργανωση και τα μελη της Δ.Ο. του φορουμ/club εχουν αλλαξει.Μπορει να σε βολευει στην "παρουσιαση" σου αλλα δεν εχει κανενα αντικρυσμα με την πραγματικοτητα.

Τελος ,αν και το θεωρω περιττο ,να σου θυμισω πως πριν λιγο καιρο δοκιμασες να προσεγγισεις εμενα προσωπικα,με αγνωστες παντα τις προθεσεις σου λεγοντας μου να σε παρω τηλεφωνο..

Χαιρομαι ιδιαιτερως που τα πραγματα εξελιχθηκαν με αυτον τροπο,οι μασκες επεσαν και ετσι μπορεσαμε να δουμε το πραγματικο σας προσωπο.Ενα προσωπο τελειως διαφορετικο απο αυτο που θελατε να παρουσιασετε.

Κωνσταντινος - moderator

Αλλη μια απαντηση απο εναν απο τους moderetor του κλαμπ.
Αφου ο ενλογο κυριος διαβαζει τα θεματα μας απο εδω τοτε να του παραθεσω τα παρακατω...
Αυτη ειναι μια φωτο απο την παρουσιαση που εκανε ο κωστας στο clubcento την οποια μετα απο συννενωηση με τον ιδιο την εκανα copy/paste με λιγες διαφορες στο κειμενο

Στα εντονα γραμματα αναφερετε και ο κυριος οτι απαιτουσαμε???Εαν δεν μπορει να καταλαβει αυτα τα απλα πραγματα που γραφουμε τι να πω?
Οσων αφορα για την παλια μου προσεγγιση καλο θα ειναι να μην κρυβομαστε πισω απο παλια σκηνικα οπως ειχαμε αλλα μελη ΔΟ και τετοια και να απαντηση ομορφα και χωρις ειρωνιες!
Περιττο θεωρει οτι καποιος του εστειλε ενα προσωπικο μηνημα και του ζηταει να εποικινωνησει μαζι του για κατι που αφορα το φορουμ τους?Φανταζομαι το ποσο σοβαρα παιρνει τα pm αλλων χρηστων!
Δηλαδη τι επρεπε να κανω?Να κατσω και να γραψω ενα κατεβατο το οποιο αναγκαστικα μετα θα με επαιρνε τηλεφωνο για να του τα εξηγησω?Η να εστελνα καμια τουρτα με μπολικα κερακια!!Razz
Εδω μια φωτο απο τα πμ

Να σημειωσω και εγω το ποσο χαρηκα που (οντως πεσαν οι μασκες) και αποδειχτηκε οτι η ολη φιλοσοφια για την ΔΟ ειναι αναμεσα σε δυο ατομα που ουτε καν συννενωηθηκαν μεταξυ τους αλλα πηρε την πρωτοβουλια καποιος και επραξε για ολο το φορουμ.Σε περιπτωση που υπαρχει οντως η εν λογο ΔΟ ,τουλαχιστον θα εποικινωνουσαν καποιοι για να μαθουν τη ζηταω και οχι μια μονοπλευρη απαντηση που αποδεικνυει καθαρα οτι ολα ηταν δικια του αποφαση. Neutral
Back to top Go down
elaborus
Διαχειριστής
Διαχειριστής

PostSubject: Re: Τι να πω?   Mon Jul 12, 2010 10:47 am

αστους ρε Παναη μην ασχολησε αλλο με δαυτους...!!! cyclops
Back to top Go down
PontikaS
Διαχειριστής
Διαχειριστής

PostSubject: Re: Τι να πω?   Mon Jul 12, 2010 10:55 am

Δεν ασχολιομουν τοσες μερες κωστα απλα δεν με αρεσει να με βαζουν (ταμπελες) για κατι που δεν ειμαι η για κατι το οποιο ουτε ειπα αλλα ουτε αναφερα πουθενα.
Οσοι με γνωριζουν απο κοντα και με οσους εχω μιλησω δια τηλεφωνου εχουν καταλαβει τι ατομο ειμαι και πιο ειναι το σκεπτικο μου!
Back to top Go down
Sponsored content

PostSubject: Re: Τι να πω?   Today at 11:49 am

Back to top Go down

Τι να πω?
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1